Hlod týdne: VK na Svobodném vysílači CS

VK v pořadu „Hovory u klábosnice“ na Svobodném vysílači 16. srpna 2019  

(VK, který se označuje jako Vedoucí Kolotoče, žije v Německu a je spojovaný s vedením dezinformačního webu Aeronet a AE News)

https://www.svobodny-vysilac.cz/2019-08-16-vk-a-vitek-komentuji-udalosti-tydne_168min/    59.01-1.01.43

VK: „Ať už je to oranžový náčelník (pozn. předseda ČSSD) nebo vyznavač šábes deklu na hradě pražském. Jeden vyznává jarmulku, druhý vyznává zástěru (pozn. jako zednář), oba dva mezi sebou vedou naprosto směšný spor o ministra kultur politik, u nás se to jmenuje jinak. Samozřejmě víme, že Miloš Zeman sleduje úplně jiné procesy. ČSSD mu totiž šlápla na jeho projekt, který si dojednal s Bendžím, tedy s Bibim Netanjahuem při návštěvě v Jeruzalémě. On slíbil Bibimu, že Česká republika přesune velvyslanectví z Tel Avivu do Jeruzaléma. A Miroslav Poche to zablokoval. Nařídil Petříčkovi, že to má zablokovat. Poche, to je ten, který měl být ministrem zahraničí a potom nebyl. Zeman nejmenoval Pocheho, protože věděl, že půjde proti jeho dohodě s Benjaminem. Takže tohle, co teď dělá Miloš Zeman, je kvůli tomu, aby odstranil ČSSD. A nová vláda, která bude rekonstruovaná, tak už kývne na přesun českého velvyslanectví. V této politice jde o to, kdo bude stát na straně Izraele a kdo bude stát proti. O tom je celé politické nastavení nejenom v České republice. Když se podíváte na tu krasavici na Slovensku, která byla zvolena s pomocí Izraele do funkce místní místodržitelky protektorátu slovenského, tak ona, to víme, je kandidátka Izraele, kandidátkou Knessetu. To vědí všichni. O tom si štěbetají v Haifě u Kolomajskýho (pozn. Ihor Kolomoyskyi, ukrajinský miliardář) vrabci na střeše. Ona je jeho člověk. Stejně  jako pan Zelenský (pozn. ukrajinský prezident Volodymyr Zelensky). To znamená, kdo udělal výsledek paní Čaputové na Slovensku? No, pan Aron Shaviv, osobní přítel Benjamina Netanjahua a pana Kolomajského. Takže Izrael ovládl Slovensko, hrad bratislavský. Takže tam mají vymalováno, tam vládne Izrael.“

Komentáře

  • Skutečně originální osvětlení dnešní „krize“ a „boje“ o ministra kultury jako souboje židovské kliky a zednářské lóže. Spiklenečtí teoretikové i praktikové musí funět doslova blahem. Ostatně celosvětové židovské spiknutí je mantrou, bez jejíhož opakování klidně neusnou. Přes podobnou masivní kampaň na „alternativním internetu“ několik dní před březnovými prezidentskými volbami si Slováci Čaputovou jednoznačně zvolili. Mimo to ve svém proslovu VK ještě prohlašuje takové koniny, že bílá rasa je v současnosti odzbrojovaná zákazy zbraní, ale to nestačí, je totiž také vykrmovaná sójou místo masem, protože sója zaručuje její povolnost a ztrátu agresivity. Sází jednu naprosto nedoloženou pitomost za druhou a to s kadencí kulometu. A komentátor tomu s porozuměním „svobodně“ naslouchá a přizvukuje.

Zanechte komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *